KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13095180
nr 1309 5180
1800-tal, Robert Marshall, Vattendrag, Signerad, 49x38 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 24 februari 2020
kl 18:57:26
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.200 kr